Psychology
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

така наречените Правила във форума

2 posters

Go down

Нормална тема така наречените Правила във форума

Писане  Кънчо Нед Яну 20, 2008 3:32 pm

Като цяло строги правила няма да има.
има само няколко насоки, които искам да дам, за да ми е по-лесно на мен да поддържам форума систематизиран:
1. Пускайте си темите в правилния раздел, за да ни е подреден форума
2. Не досаждайте на хората с личните си обиди един към друг- за тази цел използвайте системата за лични съобщения Razz
3. Не ми пука дали се псувате, обяснявате в любов ил квото и да е! Цензура във форума НЯМА ДА ИМА!!!
=>
4. Мнения няма да се трият!!! а също така не искам да ми се пращат съобщения от сорта "ама тоя ме напсува, банни го". Всеки е свободен да пипше каквото си иска. Няма да се ръководя от личните си пристрастия при модерирането на форума.
5. Все пак не забравяйте, че този форум е направен, за да можем по-лесно да обменяме информация относно учебния процес, а не да си говорим САМО глупости Very Happy
6.За темите за лафене и говорене на глупости има отделно място наречено "Мястото за лафене и говорене на глупости". Ползвайте го по предназначение
7. Трябва да се регистрирате във форума и да се представите в темата "Кой кой е" в раздел "Място за лафене и говорене на глупости" , за да можете да ползвате всички възможности, предоставяни от форума.
A, да, и още нещо : уважавайте себе си - пишете на кирилица.
Кънчо


Последната промяна е направена от на Нед Фев 03, 2008 5:04 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Кънчо
Кънчо
Admin

Брой мнения : 244
Join date : 20.01.2008
Age : 36

http://myspace.com/seashell_hunter

Върнете се в началото Go down

Нормална тема What the fuck?!

Писане  ViktorBaychev Нед Яну 20, 2008 6:09 pm

Само искам да питам: Какво значи "your password is too simple"? Не е ли това мое решение?!? Mad
ViktorBaychev
ViktorBaychev
Модератор

Брой мнения : 53
Join date : 20.01.2008

Върнете се в началото Go down

Нормална тема Re: така наречените Правила във форума

Писане  Кънчо Нед Яну 20, 2008 6:59 pm

сори, братле, тва няма как да го контролираме, зададено е от сайта
Кънчо
Кънчо
Admin

Брой мнения : 244
Join date : 20.01.2008
Age : 36

http://myspace.com/seashell_hunter

Върнете се в началото Go down

Нормална тема Re: така наречените Правила във форума

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите