Psychology
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Видимост" на темите от гости на форума

2 posters

Go down

Нормална тема "Видимост" на темите от гости на форума

Писане  Villy.Tr Пет Май 08, 2009 11:21 am

Здравейте, колеги. Smile Ако някой от вас посещава форума ни само като гост, вече ще трябва да се регистрира, защото промених опциите и само регистирани потребители имат достъп. Така е по-уютно тук. Wink

P.S. Секцията "Добре дошли!" е видима и за нерегистрираните потребители.
Villy.Tr
Villy.Tr

Брой мнения : 413
Join date : 20.01.2008
Age : 36
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Нормална тема Re: "Видимост" на темите от гости на форума

Писане  shushiiiiiiii Пон Май 11, 2009 7:03 pm

Вили, дано не се засегнеш( аз, както и други колеги сме ти благодарни за създаването на форума), но с това нововъведение той май стана прекалено уютен, в смисъл че вече почти никой не влиза в него. Това си е лично мое мнение, но смятам, че ще стане по-добре, ако нещата, които са visible за гостите, са повечко, за да стане интересно на госта и той да бъде допълнително мотивиран да се регистрира. Това е само идея от моя страна, надявам се, че не съм те обидила с моето предложение. Very Happy

shushiiiiiiii

Брой мнения : 71
Join date : 19.07.2008
Age : 36
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Нормална тема Re: "Видимост" на темите от гости на форума

Писане  Villy.Tr Вто Май 12, 2009 6:21 pm

Благодаря ти за мнението - от твоето и на другите потребители мнение имам нужда, за да поддържам форума така, че да харесва на всички. Smile

Откъде идва впечатлението ти, че по-малко хора влизат, в смисъл, говорила си с някого или по друг начин? В последно време и аз съм с впечатление, че малко хора влизат, от броя на потребителите online, но то е защото по това време на семестъра няма толкова неща, свързани с учебния материал, които да обсъждаме, предполагам. Smile

Мотивацията ми да направя темите невидими за гости е, че тук се обсъждат доста "частни" неща - например въпроси за изпити, преподаватели, "вътрешнокурсови" казуси, и задължителната регистрация дава маалко повече сигурност и комфорт, поне така на мен ми се струва, за обсъждането на такива въпроси. Разбира се, всеки може да се регистрира, но все пак... Освен това разчитам, че повечето колеги са се регистрирали или ще го направят, защото за форума се знае (поне с такова впечатление съм останала от нашия курс).
Мисля дори за вариант да направя по един раздел за всеки курс, който само отделните курсове и администраторите могат да виждат. Така ще имате/имаме още по-голяма сигурност и спокойствие, доколкото това е възможно в интернет-пространството, и ще можем да обсъждаме съвсем конкретни неща и да бъдем (почти) съвсем честни. Smile

Ще се радвам да получа обратна връзка за мнението ми. Smile

P.S. Една малка корекция - Кънчо създаде форума, а аз създадох частта за 1-ви курс. Smile
Villy.Tr
Villy.Tr

Брой мнения : 413
Join date : 20.01.2008
Age : 36
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Нормална тема Re: "Видимост" на темите от гости на форума

Писане  shushiiiiiiii Чет Май 14, 2009 6:26 am

Да, знам, че с Кънчо сте главните виновници. Very Happy Мен ме радва фактът, че си отворена към мненията на другите, дори когато има някаква критика. Ами говорила съм и с една друга колежка и сега като помислих, прецених, че си права и така наистина ще стане по-удобно. В крайна сметка знае се за този форум, който не му е интересно , си е за негова сметка. Може би мъъъничко реклама в по-долния курс ще свърши работа. Защото знаеш ли, за мен това е място не само за разискване на въпроси от чисто академичен характер, ами и още един начин да си говорим за света, който ни заобикаля и примерно нещата, които се публикуват в темата за психологията в действие смятам, че са ми били от голяма полза. flower

shushiiiiiiii

Брой мнения : 71
Join date : 19.07.2008
Age : 36
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Нормална тема Re: "Видимост" на темите от гости на форума

Писане  Villy.Tr Пет Май 15, 2009 6:55 pm

Да, да, така е, и аз се радвам, че тук не си говорим само по академични въпроси и че са ти полезни и другите раздели. Smile За мен щяха да са още по-полезни, ако повече хора пишеха подробно там, но отчитам известна доза мързел в моето обяснение за липсата на сериозни дискусии. Smile

А за рекламата...в момента не знам какво друго да направя освен от уста на уста...дори в нашия курс не всички колеги са се регистрирали и ползват форума, така че предполагам, че някои просто не се занимават толкова с интернет и намират информация по други начини. Smile А и не ми е толкова като цел да увеличавам потребителите на форума - бих се радвала, но сегашното положение също ме устройва - хората го проверяват редовно и се получават бързи отговори на конкретни въпроси. Smile
Villy.Tr
Villy.Tr

Брой мнения : 413
Join date : 20.01.2008
Age : 36
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Нормална тема Re: "Видимост" на темите от гости на форума

Писане  Villy.Tr Вто Окт 13, 2009 11:06 pm

Форумът отново е в действие и чакаме колегите ни от първи курс да се включат. Smile Оставила съм категорията "Първи курс" видима и за гости, за да ги привлечем и да им покажем колко ни е уютно, и после, ако искат, ще я оставя видима само за потребители, както съм направила с категориите на втори и трети курс.
Villy.Tr
Villy.Tr

Брой мнения : 413
Join date : 20.01.2008
Age : 36
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Нормална тема Re: "Видимост" на темите от гости на форума

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите